Protmušis – intelektualus komandinis žaidimas – Pradžia

Registracija
Įrašė AŽ
2007 01 25


Dėmėsio!

Prasideda registracija į devintąjį Protmušio sezoną.

Savo komandą galite registruoti jau dabar, registracija truks iki 2007-ųjų vasario 11 dienos 24:00.

Norint tai padaryti reikia užpildyti anketą . Ją rasite ČIA . Užpildę siųskite adresu protmusis[eta]gmail.com. Komandoje gali būti registruojami nuo 5 iki 8 narių, sezonas prasidės vasario 14-ąją truks visą 2007-ųjų pavasario semestrą.

Jei jūsų registruojamoje komandoje bus narių, žaidusių Protmušyje anksčiau, registruodamasi komanda turi atsiųsti tiek klausimų, kiek ji turi tokių narių (tai yra, jei, pavyzdžiui, jūsų komandoje yra 4 žmonės, dar nežaidę Protmušio, ir 3 dalyvavę anksčiau, turite atsiųsti 3 tinkamus Protmušiui klausimus (žr. skyrelį Klausimai->Patarimai klausimų galvotojams)). Šiuos klausimus reikia siųsti tuo pat metu, kaip ir registracinę anketą, tik kitu adresu: pm.klausimai[eta]gmail.com

Gražus gražaus sezono finišas
Įrašė AŽ
2006 12 15

Aštuntasis Protmušio sezonas, pustrečio mėnesio džiuginęs šio žaidimo gerbėjus, pasibaigė finalo ketverto turnyru. Naujaisiais čempionais tapo užtikrintai savo varžovus įveikusi Protmušio senbuvių komanda Sedulėlė69. Tačiau be pusfinalio ir finalo kovų paskutiniajame sezono ture, kaip įprasta, buvo daugybė kitų nuotaikingų dalykų – paskelbtos nominacijos ir įteikti apdovanojimai įvairiais būdais pasižymėjusiems žmonėms ir komandoms, suvalgyti tortai ir išgertas šampanas. Greta šių tradiciniais tapusių įvykių buvo ir naujų – daugiausiai klausimų sugalvoję ir teisingų atsakymų iš salės pateikę žmonės galėjo išsirinkti prizus, kuriais buvo apkrauti net du stalai, be to, Protmušį pasikeisdami vedė net šeši vedėjai (trys kurių vadovavo rungtynėms, o likę trys skelbė nominacijas ir jų nugalėtojus). Po vieno sezono pertraukos šis finalo ketvertas vėl buvo filmuojamas, tad galima tikėtis jau trečiojo Protmušio „filmuko“.

Skaityti toliau…

Didieji karvedžiai krito ketvirtfinalyje
Įrašė AŽ
2006 12 07


Vakar įvykę ketvirtfinalių susitikimai daug kieno nuomone buvo tiesiog sensacingi. Favoritai krito kaip lapai, bet, kaip sakoma “Karalius mirė – tegyvuoja karalius!” ir jau kitą trečiadienį mes sužinosime, kuri komanda ateinantį pusmetį galės džiaugtis Protmušio taure. Nors ketvirtfinalių nestebėjo itin didelis kiekis žiūrovų, dauguma žaidusiųjų komandų susirinko pilnų ar beveik pilnų sudėčių. Kai kurie kiti žmonės, kurių komandos jau iškrito, stengėsi atsakyti į kuo daugiau klausimų iš salės, dar kiti atėjo tik kaip žiūrovai. Taigi, Protmušio dvasia buvo.

Skaityti toliau…

Buvo 12, liko 8: aštuntfinalių aprašymas
Įrašė AŽ
2006 11 30

Vakar įvyko aštuntojo Protmušio sezono aštuntfinaliai (taigi, vėl dvikovos, nebe trikovos), nulėmę, kurios keturios iš aštuonių komandų, užėmusių grupėje antrąsias/trečiąsias vietas, galės mesti iššūkį grupių varžybų lyderiams. Kažko netikėto aštuntfinaliuose neįvyko (kaip, beje, buvo ir praeito sezono aštuntfinaliuose) – internautų prognozės išsipildė. Net ir toje kovoje (FlenZburG-Ridikas), kur jos pasiskirstė po 50%, galima sakyti, jos beveik išsipildė, nes dvikovos nugalėtojus nulėmė tik pratęsimas.

Skaityti toliau…

Aštuntojo turo aprašymas
Įrašė AŽ
2006 11 24

Vakar įvyko paskutinis aštuntojo sezono reguliarusis turas ir galutinai išaiškėjo, kas su kuo žais atkrintamosiose varžybose, o kurioms komandoms tuo atveju, jei Protmušis vyktų kur nors tolimoje šalyje, jau tektų krautis lagaminus namo. Ne visos rungtynės buvo rezultatyvios, bet visos buvo įdomios ir būta šiokių tokių staigmenų. Ne veltui kai kurie turo neaplankę žmonės vėliau forume pastebėjo, kad jie praleido nemažai.

Skaityti toliau…

Daugiau…

  • Septintojo turo aprašymas
  • Šeštojo turo aprašymas
  • Prizų davimo tvarka
  • Penktojo turo aprašymas
  • Ketvirtojo turo aprašymas

Looking for some music videos?