Prisijunk

Prisijunk!

Mes visada ieškome žmonių, kurie norėtų prisidėti prie “Protmušio” organizavimo (nuo klausimų galvotojų iki etatinių žiūrovų :). Jei turi idėjų, arba net jei jų neturi, nestabdyk ir rašyk protmušio emailais! (protmusis[eta]gmail.com)

Galimos pareigos Protmušyje:

Protmušio vadas – žmogus, atsakingas už to sezono protmušio organizavimą, kitų žmonių veiklos sukoordinavimą ir atsiimantis visus laurus bei kritiką.

Protmušio organizatoriai – žmonės, be kurių protmušio nebūtų.

“Klausimietis” – LABAI reikalingas žmogus, o dar geriau – keli žmonės, kurie peržiūrinėja galvotojų atsiunčiamus klausimus, bendrauja su klausimų galvotojais, taiso ir sudėlioja atsiųstus klausimus. Dažniausiai klausimietis kartu būna ir Teisėjas.

Klausimų galvotojai – visi protmušio organizatoriai, dalyviai ir žiūrovai, galvojantys ir siunčiantys klausimus. Kyla minčių, kurios gali tapti klausimais protmušiui? Norėtum pamatyti, kaip komandos suka galvas prie tavo klausimų? Siųsk savo klausimus, sudėtus į protmušio klausimų šabloną, adresu pm.klausimai[eta]gmail.com. Nežinai, kas protmušyje yra geras klausimas ir kaip jį sugalvoti? Skaityk patarimus klausimų galvotojams!

Rėmėjų ieškotojai – žmonės, galintys/norintys/žinantys, kur ieškoti rėmėjų Protmušiui, ar turintys idėjų, kas gali mumis susidomėti. Rašykit organizatoriams adresu protmusis[eta]gmail.com, suteiksim daugiau informacijos apie tai, ką mes galim pasiūlyti rėmėjams.

Protmušio “reklameris” – žmogus (žmonės), atsakingas už protmušio įvaizdį, reklaminių plakatų kabinimą ir pan.

Už komandų ir naujų žaidėjų registraciją atsakingas žmogus.

Tvarkaraščio koordinatorius – žmogus, atsakingas už protmušio kovų tvarkaraščio sudarymą, kovų eiliškumą ir jo keitimą, to pageidaujant komandoms.

Vedėjas – protmušį vedantis žmogus. Išbandyk savo jėgas ir tu!

“Didžėjus” – prie kompo protmušio metu sėdintis žmogus, atsakingas už protmušio klausimų bei atsakymų parodymą, signalo reguliavimą ir padedantis organizatoriams “susidraugauti” su protmušio technika (mygtukai, mikrofonas, projektorius, kompas).

“Rašytojas” – rengia protmušio kovų aprašymus, kurie talpinami protmušio tinklapio naujienose.

Statistikas – analizuoja ir pateikia įvairią protmušio statistiką (žiūrovų atsakytų klausimų sk., klausimų galvotojų sk. ir pan.)

“Toto” žmogus – organizuoja protmušio totalizatorių (kovų baigties spėjimą). Taip, protmušiečiai azartiški žmonės!

Geriausio klausimo rinkimų organizatorius – kiekvieną sezoną renkami geriausi protmušio klausimai – jį gali sukurti ir tu!

Dizaineris – dažniausiai meniškos sielos žmogus, kuriantis protmušio atributikos dizainą.

Fotografas (arba filmuotojas) – “gaudo” įdomius protmušio momentus (fotiką galim paskolint) ir sudeda nuotraukas į protmušio galeriją.

Filmukų kūrėjai – kuria protmušio filmukus iš filmuotos medžiagos.

Naujų idėjų generatorius – visada laukiam naujų idėjų!

Prisijunk prie protmušio komandos! Gali save išbandyti bet kurioje srityje. Laukiam nesulaukiam!